menuordersearch
nupa.ir

فروشگاه اینترنتی نوپا ,

گریه روشی برای رسیدن به خواسته‌های کودک گریه روشی برای رسیدن به خواسته‌های کودک هر چی می‌بیند می‌خواهد و اگر به خواسته‌اش توجه نکنم، خودش را پرت می‌کند و به زمین می‌کوبد و تا حد مرگ گریه می‌کند. فقط هم با وسایل خانه بازی می‌کند و همه چیز را خراب کرده. اصلا آرامش ندارم. اگر امکانش هست راهنمایی‌ام کنید. دوشنبه بیست و چهارم تیر ۹۸ بچه ها از چه سنی می توانند گوشی هوشمند بگیرند و چقدر از آن استفاده کنند؟ بچه ها از چه سنی می توانند گوشی هوشمند بگیرند و چقدر از آن استفاده کنند؟ در مهمانی ها خبری از بازی دسته جمعی بچه ها نیست. هر بچه با یک گوشی یا تبلت جزیره جداگانه ای دارد. بچه ها از چه سنی می توانند گوشی هوشمند بگیرند و چقدر از آن استفاده کنند؟ این سوال خیلی از پدر و مادرهاست.
چهارشنبه نوزدهم تیر ۹۸
چرا باید در مقابل کودک، خشم خود را کنترل کنیم؟ چرا باید در مقابل کودک، خشم خود را کنترل کنیم؟ اگر جزو آن دسته از مادرانی هستید که ناگهانی و به خاطر مسائل ریز و درشت سر فرزندان تان جیغ و فریاد می کنید و بعد خیلی زود پشیمان می شوید، توصیه های ما را جدی بگیرید. یکشنبه شانزدهم تیر ۹۸ تفاوت بین اوتیسم و اضطراب اجتماعی تفاوت بین اوتیسم و اضطراب اجتماعی آمار مبتلایان به اوتیسم رو به افزایش است اما اینکه شما یا فرزندتان در موقعیت‌های اجتماعی، احساس ناخوشایندی دارید دلیل نمی‌شود اوتیسم داشته باشید. دانستن تفاوت بین اوتیسم و اضطراب (هراس) اجتماعی -social phobia- به شما کمک می‌کند تا تکنیک‌های موثر غلبه بر احساس ناراحتی در جمع را یاد بگیرید و راحت‌تر وارد تعاملات اجتماعی بشوید.
پنج شنبه سیزدهم تیر ۹۸
راه های برخورد موثر با کودکان در مقابل استفاده از بازی های کامپیوتری راه های برخورد موثر با کودکان در مقابل استفاده از بازی های کامپیوتری رایانه ها که امروز تقریباً در بیش تر شئون زندگی انسان ها راه یافته اند، هم چون دیگر ساخته های دست بشر، دو روی سکه دارند که یک روی آن، بهره گیری درست و مفید برای سرعت بخشی، دقت در کارها و کمک به پیشرفت امور است و روی دیگر آن، استفاده های نادرست و نابجا است که گاه، آسیب های فراوان را در پی دارد و استفاده از آنها در بین کودکان رواج پیدا کرده است .

یکشنبه نهم تیر ۹۸
کودکان را برای بازی به فضای باز ببرید کودکان را برای بازی به فضای باز ببرید امروزه خانواده ها به زندگی ماشینی در شهرهای بزرگ روی آورده اند و اغلب آنها در آپارتمان زندگی می کنند. والدین ساعات کمتری کنار فرزندان هستند و آدم ها تنهاتر شده اند. این تنهایی به کودکان هم رسیده و آنها کمتر با دوستان و همسالان همسایه ارتباط برقرار می کنند. از طرف دیگر والدین تمایلی ندارند فرزندان شان را مانند قدیم به کوچه و خیابان بفرستند. بازی هایی مانند تیله بازی، قایم باشک و ... تقریبا دیگر وجود ندارند. به طور کلی، بازی های کودکانه شکل دیگری گرفته اند اما باید این نکته را بازگو کنیم که هیچ چیز مانند بازی کودکان در فضای باز نمی تواند باعث رشد باعث رشد شناختی، جسمی، روانی و ... آنها شود. سه شنبه چهارم تیر ۹۸
شرکت سازنده