menuordersearch
nupa.ir

جغجغه لاولی ارابه , چند رنگ ,

موجود
جغجغه لاولی ارابه
تصویر شماره 1
تصویر شماره 2
...
جغجغه لاولی ارابه
(0)
(0)
چند رنگ
رنگ و مدل کالا
چند رنگ
تعداد عدد
قیمت کالا
38,000 تومان
مشخصات فنی
نوع محصول جغجغه نوزاد
مناسب برایدختران و پسران
ابعاد 15 × 11 × 9 سانتی‌متر
گروه سنی 0 تا 12 ماهگی
تمهیدات ایمنیمشخص نشده
بررسی محصول

یکی از نیازهای مهم و اساسی کودک، نیاز به بازی و اسباب بازی است. اسباب بازی شوق زیستن را در وجود کودک برمی انگیزد موجب پرورش قوای جسمی، ذهنی، روانی، عاطفی و اجتماعی کودک می شود اسباب بازی همچنین موجب می شود که کودک با دنیای بیرون ارتباط برقرار نماید و تجارب خویش را گسترش دهد. و با مفاهیم مختلفی همانند رنگ، شکل، اندازه، بالا، پایین و... آشنا شود.
بازی بدنی که حتی در نخستین ماه ها آغاز می شود، عمدتا به رشد و تکامل اعمال حرکتی درشت مانند کنترل اعضا، تنه و سر کمک می کند. ماه اول و دوم پس از تولد، کودک علاقه به فعالیت های عضلانی، لگدزدن، برگشتن، غلتیدن، تکان دادن دست ها و سایر حرکات شناخته بدنی دارد. در یک ماهگی جغجغه را لمس نموده و زود می اندازد. در 5/2 ماهگی می تواند جغجغه را تکان دهد و یکی از سرگرمی های او بیرون آوردن صداهای مختلف از جغجغه و حنجره است. از حدود 2 یا 3 ماهگی بازی اکتشافی که به صورت بازی با انگشتان است آغاز می شود. از 1 تا 4 ماهگی صدا و رنگ را کشف می کند . در 5 تا 7 ماهگی علاقه شدیدی به حرکت دادن وسایل بر روی سطوح را دارد.
جغجغه {لاولی} جغجغه ای است که با تمام معیارهای روانشناسان کودکان که بعضی از مطالب آن در بالا برای شما آمده است یکسان بوده .

این جغجغه ها از رنگ های بسیار شاد ساخته شده است . این جغجغه به شکل یک ماشین ساخته شده تا در سن 5تا 7 ماهگی کودک شما به راحتی آن را بروی سطوح حرکت دهد همچنین یک خرس کوچک در گوشه ای از آن قرار دارد که باعث آشنایی کودک شما با حیوانات نیز می شود.

 

نقاط قوت

  • -

نقاط ضعف

  • -
نمودار تغییر قیمت
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر